Assessments:
| Year | Land | Property | Total |
|---|---|---|---|
| 2019 | $883,000 | $59,900 | $942,900 |
Property Details:
- Year Built: 1988
- Land Size: 8930 sqft
Questions About 10295 155A St
Property last updated on: Aug. 24, 2020, 5:50 p.m.
| Year | Land | Property | Total |
|---|---|---|---|
| 2019 | $883,000 | $59,900 | $942,900 |
Property last updated on: Aug. 24, 2020, 5:50 p.m.