Assessments:
| Year | Land | Property | Total |
|---|---|---|---|
| 2019 | $909,000 | $37,700 | $946,700 |
Property Details:
- Year Built: 1977
- Land Size: 13595 sqft
Questions About 12728 Arran Pl
Property last updated on: Aug. 24, 2020, 5:52 p.m.
| Year | Land | Property | Total |
|---|---|---|---|
| 2019 | $909,000 | $37,700 | $946,700 |
Property last updated on: Aug. 24, 2020, 5:52 p.m.