12763 60 Ave

60 Ave - Surrey, Bc

house

Assessments:

Year Land Property Total
2019 $920,000 $46,900 $966,900

Property Details:

  • Year Built: 1979
  • Land Size: 10350 sqft

Questions About 12763 60 Ave

Property last updated on: Aug. 24, 2020, 5:52 p.m.