14093 Kindersley Drv

Kindersley Drv - Surrey, Bc

house

Assessments:

Year Land Property Total
2019 $762,000 $51,700 $813,700

Property Details:

  • Year Built: 1982
  • Land Size: 7458 sqft
  • Municipal Id: 010-925-368

Questions About 14093 Kindersley Drv

Property last updated on: Aug. 24, 2020, 5:54 p.m.