14556 89A Ave

89A Ave - Surrey, Bc

house

Assessments:

Year Land Property Total
2019 $813,000 $51,900 $864,900

Property Details:

  • Year Built: 1979
  • Land Size: 7281 sqft
  • Municipal Id: 010-304-649

Questions About 14556 89A Ave

Property last updated on: Aug. 24, 2020, 5:55 p.m.