16188 96B Ave

96B Ave - Surrey, Bc

house

Assessments:

Year Land Property Total
2019 $776,000 $19,900 $795,900

Property Details:

  • Year Built: 2019
  • Fixture: Drapes/Window coverings
  • Land Size: 6161 sqft
  • Municipal Id: 030-097-916

Questions About 16188 96B Ave

Property last updated on: Aug. 24, 2020, 5:57 p.m.