Assessments:
| Year | Land | Property | Total |
|---|---|---|---|
| 2019 | $2,381,000 | $81,800 | $2,462,800 |
Property Details:
- Year Built: 1969
- Fixture: Drapes/Window coverings
- Land Size: 52096 sqft
Questions About 2350 170 St
Property last updated on: Aug. 24, 2020, 5:38 p.m.
| Year | Land | Property | Total |
|---|---|---|---|
| 2019 | $2,381,000 | $81,800 | $2,462,800 |
Property last updated on: Aug. 24, 2020, 5:38 p.m.