7135 129A St

129A St - Surrey, Bc

house

Assessments:

Year Land Property Total
2019 $774,000 $26,600 $800,600

Property Details:

  • Year Built: 1978
  • Fixture: Drapes/Window coverings
  • Land Size: 4309 sqft
  • Municipal Id: 004-977-939

Questions About 7135 129A St

Property last updated on: Aug. 24, 2020, 5:13 p.m.